country a trampská muzika
oldies, rock´n´roll
rock & pop music, blues
reggae, travesti show
a klasika vesnických zábav

ARENA & Míra Hajšman

Legenda českých rockových tancovaček


První koncert kapely Arena v roce 2012 ve kterém legenda českých rockových tancovaček oslaví 30 let od svého založení - Hucdební klub Palmovka. Na jednu společnou písničku se na podiu sejde i legendární sestava z roku 1987. Představí se i nová tvář kapely Tina a pozváni jsou všichni důležití členové,kteří kapelou prošli. Pozvání přijali Charlie Blažek(Karel Gott band) Míra Chyška (J.A.R) Ali Horáček(Precedens) a další kteří právě v Aréně nastartovali karieru.

Aréna je kapela sestavená ze zkušených hudebníků a poslední sezónu se vyžívá v hraní osvědčených československých pecek let 80-90tých.

Doporučujeme přejít odkazem na oficiální stránky a poslechnou si live nahrávky. Ihned vám bude jasné, že zábava v rockovém podání bude zdařilá.

Složení:
Míra Hajšman - zpěv
Jiří Nepomucký - kytary
Zdeněk Štencl - basa, vokál
Martin Jirsa - bicí, vokál
Jan Dočekal- klávesové nástroje
Martin Lejsek - klávesy, vokál
 DOPORUČUJEME: DŘEVÁK   | PŘÍZEMÍ
FACEBOOK
Program není veřejnou produkcí a jakákoliv prezentace zde není veřejnou pozvánkou. Členem se po splnění podmínek uvedených ve stanovách můžete stát na www.libertasclub.cz Případně, po splnění podmínek uvedených ve stanovách spolku, požádejte o členství odborného člena poskytující cateringové služby uvnitř těchto prostor spolku.