country a trampská muzika
oldies, rock´n´roll
rock & pop music, blues
reggae, travesti show
a klasika vesnických zábav

Bon Jovi revival

Pětičlenný opavský revival této legendy


Pětičlenná parta muzikantů z Opavska založila v únoru roku 2012 skupinu Bon Jovi revival, která s chutí živě interpretuje, dnes již legendární písně newjerské rockové skupiny Bon Jovi.
Na programu nyní mají více jak dvacítku songů této skupiny od klasik z 80. let (Living On The Prayer, You Give Love A Bad Name...), přes hitovky let 90-tých (Always, It´s My Life, Bed Of Roses...) až po písně z posedních alb (Have A Nice Day, We Weren´t Born To Follow....).

Můžete se těšit také na písně, které u nás nejsou příliš známy z rádií, nicméně jsou pravidelně úspěšně uváděny na koncertních vystoupeních skupiny.

Cílem revivalu je přiblížit posluchačům a příznivcům kapely Bon Jovi zaručeně živým vystoupením atmosféru koncertů této rockové kapely.
 DOPORUČUJEME: DŘEVÁK   | PŘÍZEMÍ
FACEBOOK
Program není veřejnou produkcí a jakákoliv prezentace zde není veřejnou pozvánkou. Členem se po splnění podmínek uvedených ve stanovách můžete stát na www.libertasclub.cz Případně, po splnění podmínek uvedených ve stanovách spolku, požádejte o členství odborného člena poskytující cateringové služby uvnitř těchto prostor spolku.