country a trampská muzika
oldies, rock´n´roll
rock & pop music, blues
reggae, travesti show
a klasika vesnických zábav

FREETIME - Robert Hlavatý & Pavel Skála

cover verze známých hitů


Omlouváme se, ale foto není k dispozici.

Spoustu fotogradfií však naleznete v sekci fotogalerie
v hlavní menu.

Všechny galerie postupně plníme.
Akustické duo Freetime se zabývá interpretací cover verzí známých hitů v obsazení zpěv, klavír a kytara. Zavede Vás do let padesátých (Elvis Presley),šedesátých (Beatles,Animals,) sedmdesátých (Smokie), osmdesátých (Queen,Police,Joe Cocker) stejně jako do dob nedávno minulých (Bryan Adams, Phill Collins, Eric Clapton, Faith no More nebo Robbie Williams).

Roberta můžete znát jako moderátora Tv pořadu Rockparáda na Tv Public z filmu Kvaska, muzikálů Děti ráje, Tajemství, Bídníci, Miss Saigon, zájezdové verze muzikálu Vlasy, seriálu Ulice, skupin Fabrica Atomica (Oskar Petr), Smokie revival, Ina Hany Bany atd. Účinkoval a zpíval také například na "Počertech velkej koncert" skupiny Kabát.

V současné době účinkuje ve znovuobnovené inscenaci Jesus Christ Superstar v Karlínském divadle v roli Velekněze.

Pavel aktuálně působí v pražských divadlech La Fabrika, Broadway a ABC. Vystupuje m.j. se svým jazzovým triem, se skupinou Ina Hany Bany a skupinami Smokie Revival, Roxette Revival a Karel Gott Cover Band.
Jako klávesista spolupracoval v minulosti např. s Pavlou Kapitánovou, Davidem Murphym, Romanem Říčařem, Zuzanou Stirskou, Danem Kohoutem, Ivanem Hajnišem, Jiřím Veisserem, nebo se Středočeským divadlem Kladno.
Studuje obory klavír a skladba na Konzervatoři Jaroslava Ježka v Praze a zároveň učí klávesové nástroje v rockové škole Mlejn.
MÍCHANÉ NÁPOJE Mojito, B52, Cuba Libre, Pina Colada, Tequila Sunrise,… Za 75,- Kč
DOPORUČUJEME: DŘEVÁK   | PŘÍZEMÍ   | CARLO   | CAMINO
FACEBOOK
Pod Hájkem 1, Praha 8 (Metro B – Palmovka a 100 m pěšky), tel.: 606 750 601
Otevřeno přes obědy od 11h (v sobotu od 16h). Rezervace nejlépe na info@hudebniklub.cz, nebo volejte kdykoliv.

Valid XHTML 1.0 Strict