country a trampská muzika
oldies, rock´n´roll
rock & pop music, blues
reggae, travesti show
a klasika vesnických zábav

Nové kapely

Jednou za čas se snažíme oslovit nové zajímavé kapely a zpestřit tak atmosféru clubu.


LUCIE revival

Další z řady povedených revivalů. Kdo by neznal skupinu Lucie. Vždyť celou řadu jejich hitovek i u nás v klubu hraje mnoho kapel, méně či více zdařile. Mezi ty velmi zdařilé patří skupina KOMPLETT, o které se zmíníme dále.
A právě LUCIE revival z Prahy vám přináší ucelený koncert se spoustou hitovek z průběhu celé jejich tvorby.


CADILLAC a Pavel Sedláček

Dnes již legendární skupina z 60 let - skupina Cadillac hraje více než 20 let klasický rock’n’roll padesátých a šedesátých let. Jejím frontmanem je Pavel Sedláček


BEATLES Revival - BROUCI band

Absolutní špička na poli Beatles revivalových skupin! Členové vystupují od roku 1996 a mají za sebou více než 700 úspěšných koncertů nejen v Česku a na Slovensku, ale i v Anglii, Německu, Polsku, Maďarsku, Rakousku atd.
Skupina dosáhla mnoha úspěchů, jako například účinkování ve známé Royal County Hall v Londýně, ve Španělském sále Pražského hradu za účasti prezidenta ČR nebo prvního místa a ocenění "Nejlepší skupina" na festivalu revivalových skupin v Polsku. Skupina BEATLES revival - Brouci band vystupovala též při příležitosti slavnostního otevření SAZKA ARÉNY
Před koncertem vystoupí i předkapela hrající ve stylu 60 let - And The End. Tato předkapela začíná u nás vystupovat i samostatně.
Na toto první jejich letošní vystoupení je dokonce Happy day - viz samostatná sekce.


LED ZEPPELIN revival

Pražská skupina Led Zeppelin revival Hudebně vychází výhradně z hudby 70. let. Hra na bicí je rytmicky rozmanitá a úderná ve stylu kombinace Johna Bonhama a Keitha Moona, osobnost bubeníka je na tom stejně. Zpěv je laděn do Plantovské barvy, nicméně na frázování je znatelný vliv Paula Rodgerse a dalších podobných umělců, prostě zpívá, jak když kastruje kocoura. Ve volném čase se věnuje zaměstnání veterináře. Baskytarista, jenž jaksi udává směr a tempo skupiny, tedy nejen při cestách za koncerty, na originál Fender Precission Bass obratně vyluzuje tóny, které jako kdyby vypadly z nahrávek 70.let. Též obětavě hraje na klávesy ve skladbách, kde je třeba hrát na klávesy. Kytarista se řídí heslem poslouchat všechny a krást těm nejlepším. Toto heslo ukradl Peteru Framptonovi.
Na toto první vystoupení je dokonce Happy day - viz samostatná sekce.


Jaromír NOHAVICA revival

Dokonce i slavný písničkář Jaromír Nohavica má svůj revival. U nás se bude jednat o první oficiální vystoupení s asi čtyřicítkou písní.
Na toto první vystoupení je dokonce Happy day - viz samostatná sekce.
Přijďte se podívat, poslouchat, bavit se a tančit. Akce nebude pojata jako decentní koncert, ale jako zábava se vším všudy. Můžete však jen poslouchat.


KOMPLETT

Zábavová a plesová kapela ze severních čech s příznačným názvem Komplett obsazená špičkovými muzikanty.
Hrají celou plejádu hitů jak z české zak i ze zahraniční tvorby.
Z repertoáru vybíráme například písně od: Lucie, Olympic, Ivan Hlas, Karel Gott, Katapult, Scorpions, Chinaski, Jiří Schelinger, Kabát, Buty, Elvis Presley, Beatles, Deep Purple, Sheryl Crow, Pink Floyd, Alanis Morisette, Red Hot Chilli Peppers, a dalších. Na přání umí i dechovku, uf.
Na toto vystoupení je dokonce Happy day - viz samostatná sekce.
Zažijte atmosféru klasické vesnické zábavy.


RABAKA - revival Česko-slovenských hitů

Rabaka - to je velmi dobře sehraná parta mladých lidí hraje zejména repertoár slovenské skupiny ELÁN. Nebylo by od věci ji nazvat ELÁN revival. Jelikož takový už u nás hraje (ELÁN revival aneb ŽÍZEŇ Litvínov), bylo by to matoucí.
Mimo to hrají celou řadu hitů z české a a zejména slovenské scény.

Na toto vystoupení je dokonce Happy day - viz samostatná sekce.


KAREL GOTT Cover Band

Pokud budete jen poslouchat, uslyšíte Karla Gotta. Pokud se ohlédnete uvidíte skvělého dablera Milana Fialu s kompletní kapelou za zády - Karel Gott Cover Band někde nazývanou též Karel Gott revival.
Ani netušíte, kolik hitů vhodných pro skvělou zábavu Karel má.
Po celý večer snad nezazní píseň, kterou by někdo neznal.
Kapela u nás hraje už pár měsíců a chodí na ni lidé od 20 do 70 let.
Prostě Kája…


BEER BAND

Tak to je zase úplně něco jiného než doposud.
Klasický rock 50-80 let v podání klasické rockové kapely Beer Band, chlapíků, kteří to už ňákej ten pátek hrají. Ty roky jsou znát, kapela má super sound.
Z repertoáru vybíráme např. písně od: Steppenwolf, Johnny Winter, C.C.R., Eric Clapton, Cream, Jimi Hendrix, Deep Purple, atd.
Na toto první vystoupení je dokonce Happy day - viz samostatná sekce.

 DOPORUČUJEME: DŘEVÁK   | PŘÍZEMÍ
FACEBOOK