country a trampská muzika
oldies, rock´n´roll
rock & pop music, blues
reggae, travesti show
a klasika vesnických zábav

BEATLES revival

BROUCI Band


Omlouváme se, ale foto není k dispozici.

Spoustu fotogradfií však naleznete v sekci fotogalerie
v hlavní menu.

Všechny galerie postupně plníme.

BROUCI BAND - Beatles Revival - absolutní špička na poli Beatles revivalových skupin! Členové vystupují od roku 1996 a mají za sebou více než 700 úspěšných koncertů nejen v Česku a na Slovensku, ale i v Anglii, Německu, Polsku, Maďarsku, Rakousku atd.

Skupina se již od začátku snaží o co nejvěrnější interpretaci skladeb z každého alba či singlu. K hudbě Beatles přistupuje se stejným respektem jako umělec interpretující klasickou hudbu a její velikány. Tajemstvím úspěchu "Brouků" je jejich pozornost pro každý detail. Každá harmonie, každá akordová změna, hudební část - může to být i orchestrální part a mnoho dalších detailů - to vše musí zaznít. Jsou-li tyto "ingredience" smíchány, nevzniká nic jiného než magický zážitek a dokonalá iluze živého vystoupení The Beatles.

Beatles revival BROUCI BAND nemají jenom dokonale vypracovaný zvuk, ale dbají i na image. To dokazují např. dvě sady kopií obleků, které Beatles používali na svých koncertech nebo originální Beatles Boots. K dosažení naprosté zvukové autentičnosti používá skupina originální nástroje (Rickenbacker, Höfner, Gretsch, Epiphone) a aparaturu (VOX), které používali sami The Beatles. Výjímečná produkce zlomí i toho nejzarytějšího a nejkritičtějšího posluchače. O tom svědčí jejich mimořádný úspěch i množství nadšených fanoušků.

Skupina dosáhla mnoha úspěchů, jako například účinkování ve známé Royal County Hall v Londýně, ve Španělském sále Pražského hradu za účasti prezidenta ČR nebo prvního místa a ocenění "Nejlepší skupina" na festivalu revivalových skupin v Polsku. Vystupovala též při příležitosti slavnostního otevření SAZKA ARÉNY


Zde jsou stránky kapely...
 DOPORUČUJEME: DŘEVÁK   | PŘÍZEMÍ
FACEBOOK