country a trampská muzika
oldies, rock´n´roll
rock & pop music, blues
reggae, travesti show
a klasika vesnických zábav

Crazy Band

Oldies, Rock´n´Roll


Omlouváme se, ale foto není k dispozici.

Spoustu fotogradfií však naleznete v sekci fotogalerie
v hlavní menu.

Všechny galerie postupně plníme.
Skupina vznikla v polovině roku 2006 kolem osobností a legendy českého rock & rollu z padesátých a šedesátých let Jirky "Bíbra" Šimáka. Jelikož pro dobrou skupinu hrající rock & roll se vždy najde uplatnění, stala se v krátké době velice aktivní.

V nezměněné sestavě vystupovala plné dva roky. Pak došlo k personálním změnám a z původního obsazení zůstali je dva členové: zpěvák a bubeník. V říjnu roku 2008 posílily skupinu nový členové, zejména sólový kytarista Milan Soták, (sk. Benefit) který se okamžitě stal jedním z pilířů kapely.

V rychlosti došlo ještě k několika personálním změnám ale to již kapela, po měsíční pauze, opět vystupovala. Písničky skupiny zůstávají prakticky stejné. Přibyli i další nové skladby, takže skupina ani v tomto náročném období nestagnovala. Naopak pilně se soustředila na výběr nových songů.


Pražská kapela, která by klidně mohla mít ve svém logu brýle Mikyho Volka, protože to byl právě on, s kým současný frontman kapely Jirka „Bíbr“ Šimák zakládal tehdejší seskupení Crazy Boys v roce 1960 - nejslavnější českou rock and rollovou skupinu vůbec.

Po emigraci do Australie v roce 1968, kde žije vlastně dodnes, založil v ČR kapelu CRAZY BAND, která vychází převážně z klasického rock and rollu, a rhythm and blues, ale v současné hudební úpravě.

Pravidelně hostuje se skupinami Mefisto, Cadillac, Clasic Rock and Roll Band, Vrať se do hrobu a dalších. Jeho ostrý pěvecký projev ocenila česká hudební scéna, a teď dobře poslouchejte, nálepkou český Little Richard! Muzikantské jádro 5 členné kapely CRAZY BAND tvoří vyzrálí hudebníci, kteří již vědí která bije!
 DOPORUČUJEME: DŘEVÁK   | PŘÍZEMÍ
FACEBOOK