country a trampská muzika
oldies, rock´n´roll
rock & pop music, blues
reggae, travesti show
a klasika vesnických zábav

El Paso

country


Omlouváme se, ale foto není k dispozici.

Spoustu fotogradfií však naleznete v sekci fotogalerie
v hlavní menu.

Všechny galerie postupně plníme.
Historie El Pasa se začala psát před čtyřmi roky, když ke kytaristovi Medardu Konopíkovi přišel na návštěvu jeho bratr Pavel. Po rodinných tématech přišla i řeč na muziku a zároveň se zrodil nápad založit společnou kapelu. Zdánlivě jednoduchá myšlenka, ovšem její realizace zase až tak jednoduchá nebyla, neboť se fyzicky jednalo o fúzi dvou kapel z úplně odlišných stran hudebního spektra - hardrocku a country hudby. Hudební bariéry se však nakonec podařilo zbořit a výsledkem je skupina El Paso, která hraje hudbu na pomezí moderní country a jižanského rocku.

El Paso dnes působí ve složení Medard Konopík (elektrická kytara, zpěv), Tomáš Fiala (elektrická kytara), Jindřich Vrbenský (klávesové nástroje), Pavel Konopík (bicí), Tomáš Karásek (baskytara), Helena Šporclová (housle, zpěv) a Jana Havlíčková (zpěv).

Při pohledu na sestavu kapely určitě příznivci country hudby rozeznají známá jména. kapelník El Pasa, Medard Konopík, je znám nejenom ze svého působení s Tučňáky Michala Tučného, ale působil i ve skupině Gram Věry Martinové a v sestavě skupiny Newyjou. Z Newyjou je známá i houslistka El Pasa, Helena Šporclová a bohatou countryovou minulost má i Jindra Vrbenský (např. Tučňáci, Taxmeni, Haggard, Country Team a další).
 DOPORUČUJEME: DŘEVÁK   | PŘÍZEMÍ
FACEBOOK