country a trampská muzika
oldies, rock´n´roll
rock & pop music, blues
reggae, travesti show
a klasika vesnických zábav

LOKÁLKA - Tragedy Country

legendární country parodie


Omlouváme se, ale foto není k dispozici.

Spoustu fotogradfií však naleznete v sekci fotogalerie
v hlavní menu.

Všechny galerie postupně plníme.
Písničky, povídky, parodie a pohádky. Večer, který Rikatádo nezažilo a to za standardní vstupné, které na tuto skupinu bývá až trojnásobné!

Velice známá skupina Lokálka vznikla v roce 1974 a po celá léta si zachovává svůj oblíbený hudební i slovní stylový rámec - skalní příznivci (a není jich rozhodně málo) ví, že i v hudební produkci souborů významně dominuje parodie, humor a satira a to především na známé hity z oblasti country a pop music. Tuto pestrobarevnou koláž doplňuje zdařile i vlastní tvorba, která vychází především z pera kapelníka p. Straky. Jedinečný a neotřelý styl velice záhy vynesl Lokálku až do folkových výšin a soubor se již po léta stává neoddělitelnou součástí známých a uznávaných domácích festivalů folkové, trampské a country hudby, a to v působnosti celé České republiky.


Již samotné názvy písní či povídek hovoří za vše. Při vystoupení, které není jen o muzice uslyšíte či uvidíte např.: Vyznání citově vyprahlé jalovice, Perníková chaloupka, Folsom email blues, Záchytko, WC, Lásko mě ubývá kil, Byl to Šulc, Pistáciová, Kristýna z El Paky, Pole s cukrovkou, Radioamatér a další.

Složení:
Ladislav Straka - Kytara, zpěv, kapelník
Jiří Gregora - Klávesy, rytmika, zpěv
Jiří Pirner - Banjo, rytmika, zpěv
František Zapadlo - Kytara, zpěv
Ladislav Hübelbauer - Baskytara, zpěv
Přemysl Dolan - El. Kytara, zpěv
Petr Havrda - El. Kytara, zpěv (alternace)
Václav Souček - Konferenciér, rytmika, zpěv
 DOPORUČUJEME: DŘEVÁK   | PŘÍZEMÍ
FACEBOOK