country a trampská muzika
oldies, rock´n´roll
rock & pop music, blues
reggae, travesti show
a klasika vesnických zábav

Message + hosté

Blues-rock


Skupina Message hraje převážně převzaté skladby z oblasti rock-blues, české i zahraniční produkce, okořeněné nemnoha vlastními skladbami. Namátkou vybíráme např. Molly Hatchet, Lynard Skynard, Livin´ Blues, Garry More, Rolling Stones, Krausberry, Framus 5, atd.

Večer proběhne s hostující skupinou Lesboys, hrající podobnou směsici převzatých i vlastních skladeb, ale posílena saxofonem a trubkou. Zní odlehčeně a bude pro vás dobrým kontrastem. Více o Lesboys zde…

Trochu z historie Message: Prapůvod kapely sahá do roku 2006. Kdy vznikla skupina Blueway, kterou založil Zdeněk Chroust (kytara) a Jirka Kadleček (kytara). Od té doby proběhlo ještě dost zásadních změn. Kapela začala koncertovat až po příchodu Tomáše Zoubka bubeníka nynějšího kapelníka Message. . Na jaře 2008 odešel zakladatel Zdeněk a nahradil ho kytarista Petr Beníšek. A tím se i kapela přejmenovala . V novém složení MESSAGE zahrál poprvé v roce 2008. a prakticky až do konce 2009 nezměnil hudební značně bluesovou tvář vydatně podporovanou foukací harmonikou. Dnes kapela, po odchodu druhého ze zakladatelů Jirky Kadlečka a po dalších výměnách, ve dvou rovnocenných sólových kytarách přitvrzuje . Zásadně tvář Message ovlivnil příchod nového zpěváka Petra Kováře, pěvce kdysi známé skupiny Kentaur! Posledními pozůstalími po skupině Blueway jsou Tomáš Zoubek a Jiří King Král. Zbývá představit už jen basáka Zbyňka Týče a nového kytaristu Tomáše Suka! V tomto složení se kapela více pokouší o vlastní tvorbu !
 DOPORUČUJEME: DŘEVÁK   | PŘÍZEMÍ
FACEBOOK