country a trampská muzika
oldies, rock´n´roll
rock & pop music, blues
reggae, travesti show
a klasika vesnických zábav

RANGERS Band

country legenda


Pokud jste milovníci "country music" a sledujete éru dnes již legendárních Rangers (v dobách minulých "Plavců"), možná Vás - stejně jako nás - zaskočila skutečnost, že Milda Dufek, který byl zpěvákem, autorem, kapelníkem, ale také v tom nejlepším smyslu duší Rangers, je někde ve hvězdách a s námi na zemi si již nezazpívá.

Dlouho jsme zvažovali, zda v další činnosti ještě pokračovat. Nakonec jsme se jednoznačně shodli na tom, že ano. V tomto úmyslu nás podpořilo i hodně kamarádů a fanoušků, kterým za to děkujeme.
Poslední zakládající člen v kapele Miroslav Řihošek se však rozhodl pro změnu a společně s Maxem Presserem a navrátivším se Janem Vančurou (odešel z kapely v roce 1987) pokračují v nové akustické sestavě.

My, ostatní členové kapely Rangers posledních mnoha let - Jiří Kaleš, Jan Podjukl a Luboš Řehák - jsme usoudili, že by byla škoda odepsat muziku, která vznikla v období posledních 20-25 let a jedeme dál pod novým názvem Rangers Band.
Chceme navázat na nejlepší novodobou tradici skupiny Rangers, jejímiž členy jsme ještě nedávno byli, a prezentovat ji tak, jak to nejlépe umíme.
Věříme, že spolu s novými členy - Mirkem Čamajem a Martinem Černým - děláme smysluplnou věc a budeme rádi, když nám zachováte svou přízeň.

Těšíme se, že se s Vámi potkáme na Rangers Country Saloonu, na který Vás tímto srdečně zveme...
 DOPORUČUJEME: DŘEVÁK   | PŘÍZEMÍ
FACEBOOK