country a trampská muzika
oldies, rock´n´roll
rock & pop music, blues
reggae, travesti show
a klasika vesnických zábav

Second Band

Rock’n’Roll a Blues - Rhythm & Blues
Michal Cerman (ex BRUTUS!)


Spoustu nahrávek najdete pod odkazem oficiálních stránek skupiny.

Second Band hraje Rock’n’Roll a Blues nebo chcete-li Rhythm & Blues. Skupina se nevěnuje vlastní tvorbě, ale k obrazu svému si přizpůsobuje více či méně známé skladby více či méně známých autorů a interpretů.

Na koncertech skupiny Second Band můžete slyšet skladby, při kterých se Vám vybaví slavná jména jako Dr. Feelgood, Nazareth, Chuck Berry, Lynyrd Skynyrd, Larry Williams, Ray Charles, Bob Dylan, J.J. Cale, Status Quo, Beatles, Creedence Clearwater Revival, Spencer Davis, David Peel, John Mayall, Rolling Stones a další.

Skupina Second Band vznikla v roce 1996, kdy se na pražské inscenaci Jesus Christ Superstar dala dohromady parta přátel s podobnými hudebními zájmy. Hned na počátku se kapela orientovala na Rock’n’Roll a Blues, s důrazem na živou produkci. Vzhledem k profesionálnímu vytížení jednotlivých členů u svých domovských kapel (proto název Second Band - druhá kapela) se po roce činnosti vyměnila sestava hudebníků, kdy kolem sebe zpěvák Michal Cerman soustředil nové obsazení, které funguje dodnes.
 DOPORUČUJEME: DŘEVÁK   | PŘÍZEMÍ
FACEBOOK