country a trampská muzika
oldies, rock´n´roll
rock & pop music, blues
reggae, travesti show
a klasika vesnických zábav

TĚŽKEJ POKONDR REVIVAL

Parodie na české a světové hity


Omlouváme se, ale foto není k dispozici.

Spoustu fotogradfií však naleznete v sekci fotogalerie
v hlavní menu.

Všechny galerie postupně plníme.
Skupina připravila komponovaný pořad na celý večer, který se skládá ze třech částí:
1. sada zejména československých hitů, prostě klasickjá zábavovka
2. koncert v duchu Těžkýho pokondra s kostýmech a s tanečnicemi
3. série na přání publika - buď diskotéka nebo karaoke s obrovským výběrem stovek písní nebo opět zábavovka.SAMI NAPSALI:

Poté co Miloš s Romanem zahájili uměleckou pauzu a začali uvažovat o posledním cédéčku, nemohl jsem dopustit, aby národ český přišel o tak vyjímečný projekt, o kvalitní muziku a ještě kvalitnější texty a o skvělou atmosféru živých koncertů. V tu chvíli byl nápad založit revival na světě.

Několik prvník krůčků na poli populární hudby revival podnikl na domovské scéně FORD MUSIC CLUBu v KD Červený Hrádek u Plzně. Po velkém úspěchu na bále Dobrovolných hasičů a za podpory domácího publika byla cesta na přední česká hudební pódia otevřena dokořán.

A protože je to dlouhá a náročná cesta,tak se vedle textaře a lídra revivalu Václava Mádra již vystřídala řada osobností západočeské hudební scény.

Nejinak to bylo i s tanečním duem. Po náročném konkursu vystupuje s revivalem jako stálice Simona a post druhé tanečnice se neustále obměňuje - náročné studium, těhotenství, svatby.

Prvním velkým úspěchem bylo vítězství v televizní hudební soutěži DOREMI. V porotě byli Kateřina Stočesová, Olda Říha a J.Alois Náhlovský. Olda si chtěl hned půjčit naše tanečnice, Alois počítal - trojky a čtyřky to je sedm a Kateřina se do nás asi zamilovala. V druhém DOREMI zasedali Kateřina Hrachovcová, Petr Muk a Aleš Háma. Opět jsme dokázali, že jsme nejlepší.

Po našem úspěšném tažení po vlastech českých se z letargie a pauzy probral i Těžkej Pokondr a vydal novou desku KUSS a Těžkej Pokondr revival účinkoval jako host na křtu tohoto skvělého CD. Již rok chystáme vlastní CD TĚŽCE z části popové a z části rockové v duchu Těžkýho Pokondra. Akce jakéhokoliv formátu zvládáme s profesionálním nasazením a jsme skvělým zpestřením a ozdobou každé společenské události.

Váš TĚŽKEJ POKONDR revival
 DOPORUČUJEME: DŘEVÁK   | PŘÍZEMÍ
FACEBOOK