country a trampská muzika
oldies, rock´n´roll
rock & pop music, blues
reggae, travesti show
a klasika vesnických zábav

TRAVESTI SHOW - CRAZY GODDESS + DISCO DJ BRATŘI V TRIKU

Skvělé obsazení předních umělkyň - Vlasta, Roxana, Chi chi a další (info na FB)


Soubor CRAZY GODDESS vznikl z původní skupiny CRAZY LADIES, odštěpením třech účinkujících, kteří založili tuto skupinu, jako evoluční vývoj české travestie.
Svým pojetím a skladbou účinkujících je tato skupina ojedinělá v ČR, a svoji exkluzivitu podporuje netradiční travestie show, která se orientuje na pobavení publika, a ne na pouhou nudnou módní přehlídku.

Večer je moderován Honzou Macounem. Přestávky jsou vyplněny diskotekou.

Členky souboru CRAZY GODDESSS se staly pojmem v české i evropské travestie scéně a díky své popularitě a umění se jednotlivé účinkující prosadily do filmu, divadla a televize.


Slečna Julia
Slečna Julia Landis patří mezi hvězdy české travesti scény. Je to atraktivní travestie umělkyně, ztvárňující převážně role ženských komerčních zpěvaček, kterými jsou například: Iveta Bartošová, Helena Vondráčková, Monika Absolonová, Lucie Bílá, ale i Geri Halliwell, Cher, či Tina Turner,aj. Oblibu u široké české i zahraniční veřejnosti si získala nejen svou skvělou vizáží, příjemným vystupováním, ale i perfektním profesionálním, pohodovým a vtipným průvodem celé show.

Julia Landis je všestranná umělkyně která se vždy postará o pobavení přítomných všech generací! Díky kreativitě a profesionálnímu přístupu si Julii Landis pozvali do mnoha televizních pořadů. Jmenujme například pořad České televize :"Když se řekne profese" , "Splněná přání" , "Trní" na TV Prima, a "Zlatá mříž" na TV Nova. Oslovili ji však i přední čeští režiséři. Filmový režisér Zdeněk Troška Julii Landis obsadil do ústřední dvourole v divácky úspěšné komedii "Kameňák 1".

Divadelní režisér Gustav Skála Julii Landis obsadil do skvělé,u nás v současné době nejprodávanější komedii s názvem "Tanec mezi vejci" po boku Stelly Zázvorkové, Ivana a Anife Vyskočilových, Světlany Nálepkové a jiných. Julia Landis je ústřední členkou souboru CRAZY GODDESS, která díky svému neotřelému, upřímnému humoru a travesti umění dokáže pobavit a získat si každé publikum.


Slečna Tiffany
Slečna Tiffany Magic je se svými 190 cm nejvyšší dámou souboru Crazy Goddess. Tato výrazná dáma si na travesti scéně velmi rychle získala oblibu u široké veřejnosti, díky svým neobyčejně, skvěle a profesionálně ztvárněným rolím, jako např. píseň "Sladké mámení" Heleny Vondráčkové , či "Montyho čardáš" Evy Pilarové, jenž jsou nezapomenutelným zážitkem. Tiffany Magic se orientuje na hudební žánr okořeněný komikou, a to na muzikál, šanson a populární diskotékové písně.

Díky své příjemné vizáži a pohybovým nadáním, slečna Tiffany Magic, dokáže okouzlit a příjemně naladit všechny milovníky hudby, krásy a umění.
Tiffany Magic není však pouze travestie umělkyně, ale díky bohatým zkušenostem a znalostí českého a světového showbussinessu, se uplatňuje, jako D.J. za mixážním pultem! Zde předvádí neobyčejnou D.J. travesti hudební show. Tiffany Magic je klenotem souboru CRAZY GODDESS.


Slečna Vlasta
připravuje se...
 DOPORUČUJEME: DŘEVÁK   | PŘÍZEMÍ
FACEBOOK