country a trampská muzika
oldies, rock´n´roll
rock & pop music, blues
reggae, travesti show
a klasika vesnických zábav

Večer slovenské country

Kapely NEZNÁMI a GRASSCOUNTRY


Náš hudební importér Hugo Zbyněk Chval vám přiváží ze Slovenska dvě šestičlenné kapely, které vytvoří v Rikatádu na Palmovce celý čtyřhodinový večer slovenské country.
Jedná se o kapely NEZNÁMI a GRASSCOUNTRY. Kliknutím se dostanete na jejich weby.

O kapele NEZNÁMI můžeme ve stručnosti napsat, že byla založena v roce 1999 v obci Šterusy pri Vrbovom, kde hrála nejdříve známé převzaté skladby a postupně se propracovala k vlastní tvorbě. Nyní připravuje první CD vlastních věcí. Má za sebou řadu country bálů a nyní i televizní relace na TV Karpaty v městské TV Trnava.
Více na stránkách skupiny NEZNÁMI.

O skupině GRASSCOUNTRY můžeme opět ve stručnosti napsat, že vznikla jako česko-slovenský projekt fůzí kapel GrassCountry (SK - Trnava) a Drive (CZ - Brno) v nedávném roce 2007. Původně skupina s názvem GrassCountry, tedy slovenská část, vznikla v roce 2000 pod názvem Country Team. Krásný to název, který využívá jedna neméně slavná česká skupina, ve které náš hudební importér Hugo Zbyněk Chval vystupuje.
Skupina GRASSCOUNTRY mimo jiné doprovází slovenskou country hvězdu Alana Mikuška a zde vám předvede svůj repertoár ve slovenštině, angličtině, a také v čestině.
Více na stránkách skupiny GRASSCOUNTRY.
 DOPORUČUJEME: DŘEVÁK   | PŘÍZEMÍ
FACEBOOK