country a trampská muzika
oldies, rock´n´roll
rock & pop music, blues
reggae, travesti show
a klasika vesnických zábav

ČEJKA BAND

české a zahraniční pop-rock hity


Kapela Čejka Band hraje původní, tedy vlastní pop - rock taneční muziku. Kapela je velmi žádaná na zábavách, plesech a ostatních akcích, kde nemá chybět dobrá muzika. Kromě vlastní skvělé tvorby hrají i repertoár složený z domácích hitů a zahraničních cover verzí, zahrnující žánry od swingu přes latinu po rock'n'roll.
Posluchači určitě dobře znají například hit "Jednou je málo, desetkrát dost", který se úspěšně usadil například na pražském Country rádiu, rádiu Blaník, rádiu Regina Praha a dalších.
V roce 2009 se skupina začala objevovat i v České televizi. Jejich CD jsou nabízena v televizních shopech a patří k velmi žádanému artiklu.
Sám Petr Čejka, zpěvák, skladatel, kytarista a v poslední době i hudební vydavatel a kameraman je znám dlouhá léta zejména z oblasti Benešovska, kde působil i v dalších skupinách, např. v rokové kapele Rotor.

Obsazení:
Petr Čejka - kapelník, kytara, zpěv
Michal Seifert - basa
Petr Pilát - bicí
Jirka Frantl - zpěv, saxofony, klarinet
Markéta Čejková - klávesy, zpěv
Marie Čejková - zpěv, ak.kytara
Ondra Vidrna - klávesy
 DOPORUČUJEME: DŘEVÁK   | PŘÍZEMÍ
FACEBOOK
Program není veřejnou produkcí a jakákoliv prezentace zde není veřejnou pozvánkou. Členem se po splnění podmínek uvedených ve stanovách můžete stát na www.libertasclub.cz Případně, po splnění podmínek uvedených ve stanovách spolku, požádejte o členství odborného člena poskytující cateringové služby uvnitř těchto prostor spolku.