country a trampská muzika
oldies, rock´n´roll
rock & pop music, blues
reggae, travesti show
a klasika vesnických zábav

Jarda WALDA MATUŠKA & MaraCas

Komponovaný pořad skvělé plzeňské country skupiny a revivalu Waldemara Matušky


Připravili jsme pro vás nejen výbornou chomutovskou country kapelu MaraCas - viz jejich stránky, ale i skvělý revival Waldemara Matušky.
Určitě stojí zato připomenout si nestárnoucí hity a na Waldu vzpomenout v rámci komponovaného pořadu k poslechu i tanci.
Kromě Waldových hitů bude celý večer zaplněn skvělou moderní country.

Interpret Jaromír Adamec - vlastním jménem, ovšem pozor: rodným jménem MATUŠKA! Rodiče se jmenují Jana a Jaromír Matuškovi a pochází z moravského Zlína. A tak nějak osudově od narození spojen se jménem slavného zpívajícího jmenovce, začal již od puberty hrát na kytaru a zpívat Tisíc mil či Terezu. O pár let později již účinkoval v hudebních kapelách všeho druhu, ještě později v pražských muzikálech Evita, Rusalka, Monte Cristo a dalších. Po příchodu do Prahy si změnil příjmení, aby zlé jazyky neměly příležitot, znáte to… Také si zazpíval nějakou tu sezonu pod taktovkou legendárního dirigenta Václava Hybše a jeho orchestru. Dnes má tu čest se Vám představit jako důstojný interpret největších hitů svého milovaného vzoru - Waldemara Matušky! Vzhledem k tomu, že na „Waldovi“ oceňuje kromě jiného energii v jeho nezaměnitelném pěveckém projevu, tak na to se Jarda zaměřil, abychom si o to více užili legendárních hitů jako Slavíci z Madridu či Růže z Texasu! Za své spoluhráče si vybral „ostřílené“ muzikanty – country kapelu MARACAS.

Skupina MaraCas má za sebou kromě bohatých sérií koncertů jak u nás tak v zahraničí, také řady ocenění, tak již vydání autorského cd s názvem – Řekni proč (2007).

Současné složení MaraCasu tvoří: Pavel Hozák - zpěv, dop. kytara Jiří Šruma - sólová kytara, vocal Jan Valenta - housle Miloš Slezák - steel kytara (Fešáci, a další) Petr Kubrycht - baskytara, vocal Tomáš Suchomel - bicí (Franta Nedvěd, Tučňáci, Tomáš Linka, a další)

Písně, které mohou zaznít:
Divoký koně
Eldorádo
Holky já mám všechny rád
Chajda drnová
Jó, třešně zrály
Námořnický bál
Ó, Zuzano
Orchestrion
Pojď se mnou lásko má
Píseň pro Kristýnku
Růže z Texasu
Sbohem lásko
Sedm dostavníků
Slavíci z Madridu
Tereza
Tisíc mil
To všechno vodnes´ čas
Tuhle rundu platím já
Uragán
Už koníček pádí

Jardu Adamce můžete jindy shlédnout i v jiném „kabátě“, ale to je jiná písnička... (viz webové stránky). Tak hurá na večírek - tuhle rundu platí Jarda! :o)
 DOPORUČUJEME: DŘEVÁK   | PŘÍZEMÍ
FACEBOOK